Sosyal Medya Danışmanlık

Sosyal medya danışmanlığı, bireylerin, markaların veya işletmelerin sosyal medya platformlarında etkili bir şekilde varlık göstermelerine yardımcı olmak için sağlanan bir hizmettir. Bu danışmanlık hizmetleri, genellikle aşağıdaki alanları kapsar: Sosyal Medya Stratejisi Geliştirme: Hangi platformlarda bulunulacağı, ... Devamını Oku »

20th Sep 2023
Destek Paketlerimiz Yenilendi

Hosting, sunucu hizmetlerinde bizim yaptığımız yazılımlar 2 yıl ücretsiz destek/bakım kapsamında yer alırken dışarıdan başkaları tarafından yapılan yazılımlar içinde sizlere destek oluyoruz. Bunun için destek paketlerimizden tercih edebilirsiniz. Destek paketlerimizi incelemek için tıklayın 

30th Jan 2020
Amazon Sunucuları

Amazon sunucu desteği ile yurtdışında amazon performansını yaşamak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.İşletmenize, sitenize özel amazon sunucular ile performansı yüksek bir çözüm arıyorsanız lütfen arayın. Size en uygun çözümleri oluşturalım. Amazon sunucularını ayarlamak ve yönetmek gerçekten karmaşık bir iş. Bu ... Devamını Oku »

26th May 2019
Şimdi hosting alanlarda ssl ücretsiz

hosting ile ücretsiz ssl hizmeti sayesinde seo açısından ve müşterileriniz açısından daha güvenli ve etkin siteler yaratabilirsiniz. Üstelik hiçbir ücret ödemeden. Eticaret sitesi olanlara tavsiyemiz yine ücretli ssl almalaı. Çünkü bu ücretsiz ssl in garantisi yok. Ancak diğer ssl den bir farkıda yok. Bu açıdan önerimiz ... Devamını Oku »

12th Oct 2018
Artık Cloud Sunucular Tercih Ediliyor

Cloud - Bulut sunucu hizmeti artık en çok tercih edilen hizmet türü. Sebebine gelince dilediğiniz zaman bir üst pakete sunucunuzu değiştirmeden geçebiliyorsunuz. Dedicated - tamamen size ait gerçek yerel sunuculara göre bu açıdan daha avantajlı. Üstelik maliyeti düşürdüğü gibi aynı zamanda dedicated sunucu performansını da ... Devamını Oku »

23rd Feb 2017