Hakkımızda

E-Veri Bişim Hizmetleri 2002 yılında kurulmuştur. E-Veri kurulduğu günden bugüne adına yakışır bir şekilde elektronik ortamdaki verileriniz ile ilgili hizmetler sunmaktadır. Yani kısaca e-çözümler sunar. Amacı, hazırladığı çözümler ile müşterilerinin iş verimliliğini arttırarak onların hem para hemde zamandan tasarruf etmelerini sağlamaktır.

Amacımız sizlere her üründe demo sunmak, netlik sunmak , destek vermek, çeşitlilik sunmak, uzman kadromuzu hazır bulundurmak, iyi referanslar elde ederek kendimizi sürekli geliştirmek , sosyal sorumluluk projesi üstlenmek. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için Neden E-veri ile çalışmalıyım yazımızı okuyabilirsiniz.

Personelimiz: Teknik kadrosunda işini severek ve isteyerek yapan, hırslı ve azimli bilgisayar mühendisliği ve programcılığı mezunu arkadaşlar çalışmaktadır. Bu istekli kadronun en büyük özelliği her zaman daha iyisini yapmaya ve müşterilerin isteğinden fazlasını vermeye çalışmaktır. Bizi tanıyınca , ne demek istediğimizi, bilgi birikimimizi ve kalitemizi daha iyi anlayacaksınız. Bizlerle iletişim kurmaktan çekinmeyin, biz burdayız ve sizleri bekliyoruz.

Proje / Ürün Bazlı Firmayız: Bizler sizin ihtiyaç duyduğunuz projeleri üretir ve hayata geçiririz. Hazır olarak sunduğumuz ürünler ile de sizlere hızlı bir başlangıç sağlar, hem zaman hemde uygun maliyetler ile paradan tasarruf etme imkanı sunarız.

Proje anlayışımız şu şekilde: Proje ilk olarak talebin belirlenmesi ile başlar. Talep müşteri ile karşılıklı görüşülerek belirlendikten sonra, ihtiyaçlar net olarak çıkartılır ve planlama yapılır. Bu planlama, projenin her aşamasında olduğu gibi müşteriyle paylaşılır. Plan dahilinde hem bizim hemde müşterinin üzerine düşen bazı sorumluluklar vardır. Bu sorumluluklar kabul edildikten sonra proje başlar ve her aşamasında gözden geçirilerek oluşabilecek riskler ve problemler değerlendirilir. Proje tamamlandıktan ve ürün teslimi yapıldıktan sonrada işimiz bitmez. Uzunca bir süre ürünün çalışması, performansı gözlenir ve müşteriye bilgiler verilir. Ürün tam olarak sağlıklı çalışır bir hale geldiğinde müşteriye el sıkışılır ve proje tamamlanır. İzlediğimiz yöntemler sayesinde başarılı sonuçlar almaktayız ve bu yöntemleri uzun süreden beri birikmekte olan deneyimlerimiz sayesinde geliştiriyoruz.

Sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Bu sebepten dolayı biz aslında bitmeyen ve sürekli gelişen bir projenin kendisiyiz. Ürün anlayışımız şu şekilde: E-Veri ürün bazlı bir firma çünkü, uzun yıllardır geliştirdiği yazılımlar olgunlaşarak ürün haline geldi. Üstelik öyle bir ürün ki aldığınız zaman demode olmayan bir ürün. Nasıl mı? Her yeni yazılımda veya iyileştirmede bunu size sunuyoruz. Yazılımlarımızda güncelleme yapılınca sizin yazılımınız da güncelleniyor. İşte bu kaliteli bir ürünün temel anahtarı.Bu ürünleri sizler sayesinde geliştiriyoruz ve müşterimiz olduğunuzda sizleri dinliyoruz çünkü ürünü ürün yapan en önemli özelliği sizlerin değerli görüşleri olduğunu biliyoruz.

Müşteri Odaklıyız, amacımız; müşterilerimizi mutlu etmek. Sizlerin memnuniyeti bizim için herşeyden önemli. Bu sebepten dolayı yaptığımız işin her zaman arkasındayız ve yaptıklarımızla gurur duyuyoruz. Bizler en iyisini yapmaya çalıştıkça müşterilerimiz de bunu farkedip mutlu oluyorlar. Sizin öneri ve taleplerinizi sürekli değerlendiriyoruz. Sizleri dinliyoruz. Yapılabilecek ve sizi mutlu edecek herşeye varız.

Adres: Küçükbakkalköy Mah. Küçüksetli Sok. No:5-9 D19 Denge Panaroma - ATAŞEHİR / İSTANBUL
Ticaret Sicil: 748284
V.D : KOZYATAGI No ;3230489838
Telefon: +90 (555) 966-4400
Email: destek@e-veri.com
Sorumlu: Fahrettin BALABAN